Entegre “OKUL + KURS” Eğitim Modeli

Tuzkaya Eğitim Kurumları olarak, öğrencilerimizin Üniversite sınavlarında başarıya ulaşmalarını sağlamak için geliştirdiğimiz müfredata entegre Okul+Kurs sistemi, Anadolu Lisemizde uygulanmakta olup, öğrencilerimizin akademik gelişimlerinde karşılaşabilecekleri sorunları önceden tespit etmeyi amaçlamaktadır. Entegre Kurs sistemimizin temel amacı eğitim müfredatında eksik kalan ve öğrencilerimizin sorun yaşadığı konuların üzerinde durulmasını sağlamaktır.


- Öğrencilerimiz, lise müfredatı çerçevesinde üniversite sınavlarına yönelik hazırlanmış ders programlarını takip ederler. Bu program üniversite sınavına hazırlanan öğrencilerin tüm gereksinimlerini giderecek şekilde başarı odaklı hazırlanmıştır. Derslerimiz, alanında uzman ve deneyimli kadromuz tarafından verilir. Öğrencilerimizin konu eksikliklerini gidermeleri ve soru çözme becerilerini geliştirmelerine entegre kurs programımızın hedefleri arasındadır.


Tuzkaya Eğitim Kurumları olarak, en önemli gayemiz öğrencilerimizin hayallerindeki üniversitelere girebilmeleri için onlara ihtiyaçları olan eğitimi sağlamak ve kariyerlerinde karşılaşabilecekleri sorunları fark edebilme imkanı sunmaktır.